eEstonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
eEstonia

The Official eEstonian Forums
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 This message is for RL Estonians / See sõnum on Eestlastele.

Go down 
AuthorMessage
SgtMaj

SgtMaj


Posts : 58
Join date : 2009-04-08
Location : Estonia

This message is for RL Estonians / See sõnum on Eestlastele. Empty
PostSubject: This message is for RL Estonians / See sõnum on Eestlastele.   This message is for RL Estonians / See sõnum on Eestlastele. EmptyWed Apr 15, 2009 6:04 am

Like the title sayd this message is for RL Estonians, im going to write it only in Estonian right now, in this message i will explain our current situation/threats/game and some basic rules.


Tervist,

järgnevas sõnumis seletan ma selle mängu mõnda aspekti, reegleid ja muud.

Minu nimi on SgtMaj, plaanin kandideerida kongressi mille hääletus toimub 25.aprill, ma olen mänginud eRepublikut juba 3 nädalat, kuid sellegi poolest olen jõudnud kurssi eRepubliku peamiste funktsioonide ja mängu reeglitega.


Esiteks tahan ma rääkida meie kõige suuremast ohust, TO või PTO mis on tõlkes "political take over/poliitiline ülevõtmine(riigi ülevõtmine)", praktikas tähendab see seda, et massiliselt tuleb organiseeritud teiste riikide inimesi siia ja loovad oma partei ja kandideerivad presidendiks/kongressi, nad teevad seda, sest nad tahavad varastada meie riigi vara milleks on 1000kulda ja rohkesti EEK-e mis on meile antud, et eEesti riik saaks areneda, kuid ärge kartke kuna on tehtud ja tehakse edasigi TO ärahoidmise plaane ja organiseeritakse ANTI-TO'd mis peaks TO kohe kindlasti ära hoidma. Ma ei hakanud praegu eriti detailselt kirjeldama kuidas TO täpselt käib aga see siin on üldine kirjeldus, kui keegi tahab detailsemat kirjeldust, andke mulle teada ja ma teen selle kaa.


Teiseks sooviksin rääkida poliitikast, praegu pole meil veel valitsust, kuid asjad liiguvad. Täna 15.aprill on Partei liidrite valimine üle eRepubliku, meie eEestis on 2 parteid, praeguse seisuga 61 liikmega Sotsiaaldemokraatlik Erakond(SDE, kirjutatakse ka SE) mida juhib s33vald ja teine partei 27 liikmega Republic of Estonia(RoE) mida juhib naruto kun10. Praegusi valimis tulemusi vaadates võib arvata, et praegused parteide liidrid juhivad edasi.
Nüüd tahaks rääkida natuke eEesti presidendi kandidaatidest: 1.) Killswitch(SDE) teda toetab ka RoE, väike lühituvustus Killswitchist, ta on Kandas elav välis Eestlane, ta on olnud korduvalt eKanada kongressis ja on juhtinud parteid, teda toetab enamus. 2.)CptRixuu on teine kandidaat presidendi kohale AGA ainult siis kui ta võidab SDE partei liidri koha, ta on Eestlane, ta ei ole kongressis olnud kuid nähtavasti tal on mingisugune poliitiline taust, teda toetab enamasti Eestlased.


Kolmandaks tahan rääkida natsionalismist mis on levind paljude Eestlastest mängurite seas. eRepubliku reeglid ütlevad, et KÕIK eREPUBLIKU KODANIKUD ON SÜNDINUD VABANA JA OMAVAD VÕRDSEID ÕIGUSI mis tähendab seda, et eEestis võivad elada ja kandideerida nii parlamenti/parteide juhiks/riig presidendiks ükskõik mis rahvuses isikud. Nagu on viimasel ajal eriti näha, paljudele Eestlastele ei meeldi, et Killswitch kandideerib presidendiks ja nad arvavad, et ainult päris Eestlased peaks seda riiki juhtima kuid see on keerulisem kui näib. Veel tahaks ütelda seda, et nagu päris elus meie president Toomas Hendrik Ilves kes on väiseestlane on ka Killswitchil Eesti juured, kuid ta ise eriti Eesti keelt ei oska.



Lõpetuseks tahan öelda, et kõik mis ma kirjutasin oli minu vaatenurgast. Ma kirjutasin üldiselt mitte detailselt, kui midagi jäi arusaamatuks või on lihtsalt mingeid küsimusi olen alati vastamisvalmis, veel tahaks lisada, et Eesti inimesed enam ei levitaks natsionaalseid sõumeid kuna seda loetakse rassismiks ja on karistatav baniga.

NB! See teema ei ole tehtud diskussiooniks, palun ärge hakake siin diskusseerima!
Back to top Go down
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1382287
 
This message is for RL Estonians / See sõnum on Eestlastele.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
eEstonia :: Public Forums :: New Citizen Lounge-
Jump to: